Jak w każdy poniedziałek, również i 3 kwietnia, odbyło się spotkanie Bibliotecznego Klubu Kodowania i Robotyki. Kolejna grupa Klubowiczów mogła sprawdzić swoje umiejętności matematyczne.

Każdy uczestnik programował robota Photon w taki sposób, aby zaprowadzić go do wyznaczonego przez siebie miejsca na macie do kodowania. Każde pole na macie odpowiadało liczbie, którą uczestnicy musieli wyznaczyć na podstawie wyniku otrzymanego po rozwiązaniu zadania matematycznego. Nasi mali Klubowicze poradzili sobie nawet z najtrudniejszymi obliczeniami. Jesteśmy pod wrażeniem i gratulujemy.
 
Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.
 
dzieci siedzą wokół pomarańczowej maty z puzli, na niej kartki z liczbami, obok roboty photon

Biblioteczny Klub Kodowania i Robotyki

dzieci siedzą wokół pomarańczowej maty z puzli, na niej kartki z liczbami i roboty photon

Biblioteczny Klub Kodowania i Robotyki

dzieci siedzą wokół pomarańczowej maty z puzli, na niej kartki z liczbami i roboty photon

Biblioteczny Klub Kodowania i Robotyki