Pierwsze po przerwie zajęcia z cyklu „Senior na językach”
W naszej bibliotece 22 stycznia odbyły się kolejne zajęcia, pierwsze w tym roku, z cyklu Senior na językach, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych seniorek. Uczestniczki, które od dłuższego czasu biorą udział w spotkaniach, udowadniają, że nauka języka obcego może być nie tylko efektywna, ale również przyjemna i inspirująca.
Podczas ostatnich zajęć seniorki ćwiczyły praktyczne zwroty, które można wykorzystać w codziennych sytuacjach, takich jak zakupy, rozmowy o pogodzie czy podróże. Dzięki ciekawym metodom nauczania prowadzącej, Amelii Krych, uczestniczki mogły w łatwy i przystępny sposób przyswajać nowe słowa i wyrażenia. Zajęcia przebiegały w atmosferze wzajemnego wsparcia i motywacji, co sprzyjało aktywnemu uczestnictwu każdej z pań.
– „Dzięki tym zajęciom czuję, że robię coś dla siebie. Uczymy się w swoim tempie, a jednocześnie widzimy postępy, co jest bardzo satysfakcjonujące” – podkreśliła jedna z uczestniczek.
Chcemy serdecznie podziękować wszystkim seniorkom za zaangażowanie, a prowadzącej, Amelii Krych, za profesjonalizm, cierpliwość i kreatywne podejście do nauki języka angielskiego.
Zachęcamy seniorów do udziału w zajęciach. Kolejne spotkania już 5.02, a my nie możemy się doczekać, by kontynuować tę językową przygodę!

Senior na językach

Senior na językach








