Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co można zrobić z niepotrzebnymi płytami CD? Czy macie w domu mnóstwo starych płyt, które zbierają kurz? Jeśli tak, mamy dla was idealną okazję, aby wykorzystać je w kreatywny sposób!

Z przyjemnością zapraszamy na kolejny Kreatywny Piątek w naszej bibliotece. Tym razem tematem przewodnim będą płyty CD, a warsztaty nosić będą nazwę Dźwiękowa Sztuka. Projekty z płyt CD. Odbędą się one 5 kwietnia o godzinie 16:00.

Podczas tych wyjątkowych warsztatów będziemy eksplorować różnorodne możliwości twórcze, jakie niesie ze sobą ten kultowy nośnik muzyczny. Od malowania i ozdabiania po tworzenie unikalnych dekoracji – inspiracji nie zabraknie!

Nie musicie mieć wcześniejszego doświadczenia. Jeśli macie w domu płyty CD, których już nie potrzebujecie, serdecznie zachęcamy do zabrania ich ze sobą na warsztaty. To świetna okazja, aby nadać starym płytom nowe życie poprzez artystyczne projekty.

Zapisy już ruszyły, a liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z decyzją! Możecie zgłosić swoją obecność poprzez wiadomość mailową (biblioteka.slupca@gmail.com), dzwoniąc pod nr tel. 63 275 15 77, 728 363 883 lub osobiście w bibliotece.

Do zobaczenia na warsztatach, gdzie wspólnie odkryjemy nowe możliwości twórcze związane z dźwiękową sztuką.

na białym tle zaproszenie na warsztaty z wykorzystaniem płyt CD, na plakacie porozrzucane płyty CD, u góry logo biblioteki

Kreatywny Piątek