27 marca br. nasza biblioteka miała zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – Śniadaniu Wielkanocnym zorganizowanym przez Przedszkole nr 4 Jarzębinka w Słupcy. W imieniu naszej placówki, w tym radosnym spotkaniu uczestniczyła dyrektorka, Anna Karpińska.

Atmosfera tego wyjątkowego poranka była niezwykle radosna i kolorowa. Pełne uśmiechów twarze zarówno dzieci, jak i dorosłych, oraz wspaniała energia, która wypełniała sale, tworzyły niezapomnianą atmosferę pełną radości i życzliwości.

Nie możemy nie podziękować za serdeczne zaproszenie oraz za możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowej okazji. To dla nas ogromny zaszczyt móc brać udział w wydarzeniach, które budują więź społeczną i promują wartości takie jak wzajemna życzliwość i wspólnota.

Życzymy wszystkim uczestnikom cudownych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych miłości, radości oraz ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech te święta będą czasem refleksji nad naszymi relacjami z innymi oraz momentem dzielenia się radością i miłością z całym otoczeniem.

Przed śniadania dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty. Świąteczne występy dzieci to nie tylko okazja do zabawy i śmiechu, ale także moment refleksji nad prawdziwym znaczeniem tych wyjątkowych Świąt. To czas, kiedy wszyscy możemy czerpać z energii i radości, jaką niosą ze sobą najmłodsi członkowie naszej społeczności. Słowa nasycone radością i nadzieją brzmiały jak najpiękniejsza pieśń świąteczna, rozpalając serca wszystkich obecnych.

Dziękujemy raz jeszcze za serdeczne przyjęcie i ciepłą atmosferę, którą mogliśmy doświadczyć podczas tego wyjątkowego śniadania wielkanocnego.

dzieci i zaproszeni goście pozują do zdjęcia na tle napisu Wielkanoc

Świąteczny poranek w Jarzębince

dziewczynka w stroju zająca trzyma mikrofon i kopertę, za nią stoją przedszkolaki

Świąteczny poranek w Jarzębince

dziewczynka w zielonej sukience z baziami i koszyczkiem, za nią stoją przedszkolaki

Świąteczny poranek w Jarzębince

chłopiec z mikrofonem w stroju baranka, za nim stoją przedszkolaki

Świąteczny poranek w Jarzębince

chłopiec psikawką leje wodą gości, za nim w tle stoją przedszkolaki

Świąteczny poranek w Jarzębince