W dzisiejszym spotkaniu (27.03) z cyklu Senior na językach uczestnicy mieli okazję do głębszego zanurzenia się w tajniki języka angielskiego. Atmosfera była pełna entuzjazmu, a energia nie gasła przez całe zajęcia.

Podczas spotkania nasi seniorzy mieli możliwość pogłębienia swoich umiejętności w posługiwaniu się językiem obcym. Szczególną uwagę poświęciliśmy budowie czasu Present Simple, który jest jednym z fundamentów w nauce angielskiego. Dzięki przejrzystym wyjaśnieniom i praktycznym przykładom, uczestnicy poznali zasady jego stosowania oraz słówka charakterystyczne. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego, że gramatyka języka angielskiego staje się dla naszych seniorów bardziej przystępna i zrozumiała.

Jednak nasze spotkania to nie tylko nauka gramatyki. To również czas, w którym wspólnie odkrywamy nowe horyzonty językowe i dzielimy się swoimi doświadczeniami. Każde kolejne spotkanie jest dla nas nie tylko okazją do nauki, ale także do budowania więzi społecznych i poznawania nowych ludzi.

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność naszym uczestnikom za ich zaangażowanie i determinację. Ich pozytywne podejście i chęć do nauki są dla nas niezmiennie inspirujące. Dziękujemy, że jesteście z nami i razem tworzymy tę wspaniałą społeczność nauki języków.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania z cyklu Senior na językach, gdzie czekają na Was nowe wyzwania i możliwości rozwoju językowego.

seniorki siedzą przy stołach, na stołach leżą kartki i zeszyty, w tle tablica

Senior na językach