27 marca Klub Malucha Kangurek zamienił się w magiczną pracownię plastyczną, gdzie dzieci i dorośli wspólnie celebrują Święta Wielkanocne poprzez sztukę i kreatywność. Atmosfera była nasycona radością i inspiracją, gdy maluchy wraz z rodzicami angażowały się w różnorodne aktywności.

Rozpoczęliśmy nasze spotkanie od bajeczki obrazkowej Dobranoc kurczaczku, która przeniosła nas wszystkich w świat fantastycznych przygód małego kurczaczka i jego rodzinę. Czytanie było momentem pełnym magii i uśmiechu, otwierając drzwi do wyobraźni maluchów.

Następnie przyszedł czas na kreatywne warsztaty ozdabiania świątecznych dekoracji oraz emocjonujące konkurencje, jak „rzut do celu” i „pędzące jajka”. Wśród tych zabaw nie mogło zabraknąć również naszych ulubieńców – magnetycznych liter i tęczowych patyczków, które dodatkowo rozbudzały kreatywność najmłodszych uczestników.

Sala Klubu Malucha Kangurek przemieniła się na chwilę w prawdziwą pracownię artystyczną, gdzie dzieci i dorośli wspólnie tworzyli wyjątkowe dzieła związane ze Świętami Wielkanocnymi. Ozdabianie tekturowych pisanek i wyklejanie baranków watą to tylko niektóre z zadań, które zachęcały do wyrażenia swojej kreatywności.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas pełen kreatywności i uśmiechu! Wasze talenty i zaangażowanie sprawiły, że Klub Malucha Kangurek tętnił życiem, a nasze serca były wypełnione radością. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt pełnych miłości, radości i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie bliskich i przyjaciół.

dzieci z rodzicami siedzą na kolorowym dywanie, bibliotekarka siedzi i pokazuje książkę, w tle regały z książkami

Klub Malucha Kangurek

dzieci i rodzice ozdabiają tekturowe jajka

Klub Malucha Kangurek

dziewczynka dmucha w papierową rurkę, przesuwa w ten sposób plastikowe jajko

Klub Malucha Kangurek

dzieci przy pomocy rodziców wkładają rolki po ręcznikach papierowych w otwory w okrągłych pufach - siedziskach

Klub Malucha Kangurek

dzieci i rodzice maczają rolki po ręcznikach papierowych i odbijają na szarym papierze

Klub Malucha Kangurek

dziewczynka z mamą układa patyczki na tęczowym półokręgu

Klub Malucha Kangurek

dzieci i rodzice kolorują duże jajko wielkanocne narysowane na bristolu

Klub Malucha Kangurek

dzieci i rodzice kolorują duże jajko wielkanocne narysowane na bristolu

Klub Malucha Kangurek