W magicznej krainie literatury kolejne przygody czekają na naszych miłośników książek! Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w nadchodzący piątek, 22 marca, o godzinie 16:30.

Tym razem nasze spojrzenie skierowane będzie ku książce, która wciągnęła czytelników na całym świecie – Lektor z pociągu 6.27 autorstwa Jean-Paula Didierala. Ta niezwykła opowieść wypełniona jest magią, emocjami i refleksją nad życiem.

Spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki to nie tylko okazja do dyskusji, ale także możliwość dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, refleksjami i ulubionymi cytatami. Niezależnie od tego, czy książka ta już Was porwała czy też będziecie mieli okazję odkryć jej magię na nowo, serdecznie zachęcamy do udziału!

Miejsce spotkania to nasza biblioteka, która zawsze otwiera swoje drzwi dla miłośników literatury. Przygotujcie się na fascynującą podróż przez strony Lektora z pociągu 6.27 i dołączcie do naszej dyskusji.

Do zobaczenia w piątek!

na różowym tle zaproszenie na spotkanie dyskusyjnego klubu książki, z lewej strony rysunek filiżanki, z prawej okładka książki

DKK