Akademia Kompetencji Przyszłości ma przyjemność ogłosić, że otwieramy swoje drzwi dla młodzieży w wieku 14-18 lat.

Czy masz pasję do uczenia się i odkrywania nowych rzeczy? Czy chcesz rozwijać umiejętności, które przydadzą się w przyszłości? Jeśli tak, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!
Nasza biblioteka to nie tylko miejsce książek, to centrum wiedzy, inspiracji i rozwoju osobistego. Spotkajmy się, aby wspólnie budować przyszłość pełną możliwości i sukcesów. Zapisz się już dziś!
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji. Do zobaczenia w Akademii Kompetencji Przyszłości.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce” realizowany przez Fundację FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

na brązowym tle zaproszenie dla młodzieży na Akademię Przyszłości, z prawej strony siedząca kobieta przed laptopem

Akademia Kompetencji Przyszłości

na brązowym tle zaproszenie w języku ukraińskim dla młodzieży na Akademię Przyszłości, z prawej strony siedząca kobieta przed laptopem

Akademia Kompetencji Przyszłości