Biblioteka na zdrowie
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Biblioteka na zdrowie” (16.01. godz. 16.00)!
Tym razem przygotujcie się na fascynującą podróż w świat kiszenia skrzydlaków, naparów z kurzej stopy i odkrywania dzikich roślin dostępnych w styczniu! Opowie o tym pani Julia Panufnik – pasjonatka zdrowego stylu życia i specjalistka od naturalnych inspiracji.
Pani Julia poprowadzi nas przez tajniki zdrowego odżywiania i korzyści płynące z wykorzystania naturalnych składników. Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy na temat tradycyjnych metod przygotowywania zdrowej żywności oraz poznania roślin, które możemy zbierać już w styczniu!
Czekają na Was nie tylko ciekawe opowieści, ale także praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania tych niezwykłych składników w codziennym życiu. Przygotujcie swoje pytania i bądźcie gotowi na inspirujące rozmowy!
Zapraszamy wszystkich miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów kulinariów i tych, którzy chcą odkryć magię natury w codziennym menu.
Do zobaczenia w bibliotece!

Biblioteka na zdrowie








