15 września mieliśmy niesamowitą frajdę w naszej bibliotece z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki! Nasze Kreatywne Piątki są zawsze pełne wspaniałych doświadczeń, ale ten był szczególny.

Nasi mali przyjaciele przyszli ubrani w kropki, gotowi do rozpoczęcia przygody w świecie literatury i sztuki. Razem czytaliśmy inspirującą książkę, która uczyła nas, że każda kropka może być początkiem czegoś wielkiego.

Następnie wszyscy dostaliśmy farby, pędzle i bąbelkową folię, aby wyrazić swoją kreatywność. To było niezwykle ekscytujące i kolorowe doświadczenie!

Ale to nie wszystko! Każde dziecko miało okazję podzielić się swoimi umiejętnościami. Rozpoczęliśmy dyskusję na temat tego, w czym są dobre, i każde dziecko zilustrowało swoje odpowiedzi. Byliśmy pod wrażeniem różnorodności talentów i pasji wśród naszych małych artystów!

Dzieci zaskoczyły nas swoją wyobraźnią i talentem artystycznym. Ich prace były pełne kolorów, abstrakcji i radości. To było naprawdę inspirujące widzieć, jak mali artyści tworzą swoje własne dzieła sztuki.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i opiekunom, którzy przyszli z dziećmi, aby uczestniczyć w naszych warsztatach. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy!

Międzynarodowy Dzień Kropki to doskonała okazja, aby celebrować kreatywność, wyobraźnię i unikalne umiejętności każdego dziecka. Dziękujemy wszystkim, którzy do nas dołączyli. Mamy nadzieję, że wasza kropka będzie zawsze symbolem waszych wielkich początków!

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

dzieci i rodzice siedzą na kolorowym dywanie, przed nimi siedzi bibliotekarka i czyta książkę

dzieci siedzą przy stoliku i malują na kołąch wyciętych z kartek

dzieci siedzą przy stoliku i malują na kołąch wyciętych z kartek

dzieci i rodzice malują na bąbelkowej folii