Kreatywny piątek w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Słupcy to obowiązkowa pozycja w kalendarzu dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować po całotygodniowych obowiązkach. Warsztaty budowania z klocków LEGO, 17 marca przyciągnęły do biblioteki prawdziwych miłośników tych duńskich zabawek.

Każdy uczestnik, duży i mały, miał szansę stworzyć imponujące budowle z klocków dostosowanych do różnych grup wiekowych oraz stopnia umiejętności.

Powstały niesamowite klockowe figury.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

dzieci siedzące na podłodze układają klocki LEGO

Warsztaty z LEGO