W środowym, popołudniowym Klubie Malucha 15 marca działo się! Oj działo!

Na dobry początek rodzice ze swoimi pociechami obejrzeli kolorowe książeczki w Kąciku Malucha. Zachwyceni kolorem, kształtem i przepięknymi ilustracjami, postanowili zapisać się i wypożyczyć te najciekawsze. Wprowadzeniem do tematu zajęć była historia przyjaźni ,, Dwóch ptaszków’’, przedstawiona w formie Teatrzyku Kamishibai, a zabawa z chustą animacyjną pozwoliła maluchom poczuć się tak jak ptaki ukryte pod skrzydłami swoich rodziców. Falująca chusta wywołała na małych buźkach uśmiech. Jak małe kolorowe ptaszki  przy użyciu słomek i kolorowych kuleczek naśladowali ptaszki szukające ziarenek. Każdy chciał zostać mistrzem w zbiorze największej liczby kulek. Wszystkim się udało. Fruwające piórka to ćwiczenie oddechowe i prawdziwe wyzwanie dla dzieci i rodziców. Spacer ścieżką sensoryczną i przejście przez magiczny tunel z kół hula hop, zakończyły nasze urocze spotkanie.

Następne spotkanie 29 marca. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za aktywny udział w zajęciach.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.
 
dzieci siedzą przy stołach i mieszają w koralikach, przy nich kuca kobieta z telefonem

Klub Malucha

dzieci siedzą przy stołach i mieszają w koralikach

Klub Malucha

rodzice trzymają kolorową chustę, pod nią radosne dzieci

Klub Malucha