Aktualności

Klub Wiedzy

26 stycznia, podczas spotkania Klubu Wiedzy Gimnastyka umysłu dla seniorów uczestniczki pobudzały obie półkule mózgowe. Angażowały ręce przy wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających ścieżki neuronowe. Nie zabrakło diagramów i wykreślanek.

Czytaj dalej
dzieci siedzą na zielonym dywanie i pozują do zdjęcia grupowego z 3 opiekunkami, w tle regały z książkami

Motylki w Bibliotece

Kolejny dzień spotkań z przedszkolakami. 26 stycznia, w ramach przygotowań do uroczystego Pasowania na Czytelnika Biblioteki, gościliśmy przedszkolaki z grupy „Motylki” z Przedszkola nr 4 Jarzębinka w Słupcy.

Czytaj dalej
młodzież spaceruje pomiędzy regałami z książkami

Młodzież LO w Bibliotece

Nie tylko najmłodsi odwiedzają Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Słupcy. Po przedszkolakach, 25 stycznia zawitali do nas pierwszoklasiści z Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy.

Czytaj dalej
dzieci pozują w grupie do zdjęcia, w dłoniach trzymają wykonane przez siebie zakładki do książki, w tle regały z książkami

Wiewiórki w Bibliotece

25 stycznia odwiedziły Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Słupcy przedszkolaki – grupa Wiewiórki z Przedszkola nr 4 Jarzębinka, które przygotowują się do Pasowania na Czytelnika Biblioteki.

Czytaj dalej

Dzień Klocków LEGO – warsztaty w bibliotece

28 stycznia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Klocków LEGO!

Klocki LEGO bawią i uczą niemalże wszystkie pokolenia, które z wielką przyjemnością układają wyjątkowe obiekty, budowle i postacie.

28 stycznia (sobota) zapraszamy na warsztaty. Obowiązują zapisy! Szczegóły na plakacie.

Czytaj dalej
1 2 3 89
z lewej strony biały orzeł z rozłożonymi skrzydłami i dziobem zwrócony w lewą stronę