Z przyjemnością informujemy, że powiatowy  konkurs plastyczny pod hasłem „ By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą” został rozstrzygnięty!

Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych powiatu słupeckiego. Wpłynęło aż 170 prac, dlatego praca komisji konkursowej okazała się niezwykle trudna. Tego zadania podjęła się  Magdalena Kosmalska-Zauer (Referat Promocji Urzędu Miasta w Słupcy), Adrianna Olczak (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupcy) oraz Anna Karpińska (dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Słupcy). Przygotowaniami do konkursu i rozpropagowaniem go zajęła się Iwona Bednarowicz.

Z przyjemnością oglądałyśmy kreatywne pomysły młodych uczestników. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe postanowiło przyznać 40 wyróżnień. Oto lista zwycięzców:

• Wojciech Pietrowicz,
  • Jagoda Urbańska,
  • Otylia Kaźmierczak,
  • Aleksandra Bukrym.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcą gratulujemy, a nauczycielom dziękujemy za zachęcenie dzieci i zainspirowanie ich do udziału w konkursie.

Dziękujemy: Szkole Podstawowej nr 1 w Słupcy, Szkole Podstawowej nr 3 w Słupcy, Szkole Podstawowej w Lądku, Bielsku, Koszutach, Cieninie Zabornym, Powidzu, Kowalewie Opactwie, Kotuni, Ostrowitem, Ciążeniu, Piotrowicach i Strzałkowie. Dziękujemy również paniom z bibliotek publicznych z terenu powiatu słupeckiego za pomoc w rozpropagowaniu konkursu.

Wystawę prac konkursowych można obejrzeć w bibliotece.

Wystawa prac konkursowych - zakładek do książek, które zostały wykonane przez dzieci

Prace wyróżnione w konkursie „By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą”