Razem możemy sprawić radość – bo czytanie to kochanie!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy bierze udział w akcji Kinder Podziel się książką. Od 2.11 do 30.11 w bibliotece czekają specjalnie oznaczone kartony Kinder. Zachęcamy rodziców do pozostawienia tam książek do wspólnego czytania, z których wyrosły już dzieci, a Kinder razem z wydawnictwem Znak dołoży nowe książki i przekaże małym bibliotekom, w których brakuje książek do wspólnego czytania.

Zbierane są tylko pełnowartościowe książki dla dzieci w wieku 2-14 lat. Książki nie mogą być uszkodzone.

Każde dziecko za wsparcie akcji otrzyma zakładkę zaprojektowaną przez Ambasadorów oraz dyplom od Kinder. Biblioteka, dzięki udziałowi w akcji i pomocy czytelników, wzbogaci się o 2 pufy  oraz zestaw książek z dedykacją autorów – Michała Rusinka, Sylwii Stano i Zosi Karaszewskiej.