Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników biblioteki! Zakupiliśmy specjalny regał, a na nim… audiobooki!

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom, biblioteka zakupiła audiobooki. Na początek użytkownicy mają do dyspozycji blisko 110 pozycji, na które składa się literatura dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Wśród naszych książek na CD każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Jest to na razie mały, ale ciągle powiększany zbiór książek do słuchania. To dobra wiadomość dla tych, którzy ze względu na brak czasu lub słaby wzrok wolą „słuchać książek”. Audiobooki zawitały na dobre do bibliotek i powoli stają się nieodłączną ich częścią.

Zapraszamy gorąco wszystkich czytelników i nie-czytelników do korzystania z naszych zbiorów, zwłaszcza audiobooków. Możecie ich słuchać w samochodzie, autobusie, podczas wykonywania prac domowych. Jeszcze nigdy obcowanie z literaturą nie było takie wygodne.

Z wszystkimi tytułami audiobooków można zapoznać się poprzez Katalog ON-LINE, dostępny na naszej stronie www.

Wszystkie audiobooki zostały zakupione z dotacji Powiatu Słupeckiego.

Czekamy na propozycje! Na pewno są audiobooki, których jeszcze nie kupiliśmy, a których nasi czytelnicy chcieliby posłuchać.