Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek, autorką takich książek, jak: Tam, gdzie czekał aniołW słońcu i we mgle, popularna seria Winne wzgórzeHoryzonty uczućNa brzegu życiaStojąc pod tęcząWiatr wspomnieńDom, którego nie było, dla młodzieży Niepełka oraz licznych bajek. Od wielu lat pisze opowiadania i historie dla kobiecych pism. Ma ich na swoim koncie opublikowanych już ponad tysiąc. W 2013 roku została laureatką konkursu Onetu i Zielonej Sowy. Jej bajka została wyróżniona z ponad 3 tysięcy nadesłanych utworów. „Perełka” ukazała się w „Bajkach blogerów”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki 5 czerwca 2019 r. o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy!