W ramach kolejnego spotkania z cyklu „Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Wywiad z…”, 9 maja słupecką bibliotekę odwiedził starosta – Jacek Bartkowiak, który nie tylko przyniósł ze sobą swoją ulubioną książkę: „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren, ale również życzenia z okazji, przypadającego 8 maja, Dnia Bibliotekarza.

Przedszkolaki z Przedszkola Nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy z uwagą wysłuchały rozdziału zatytułowanego „Plewimy rzepę i dostajemy małego kotka”. Dzieci, nawiązując do czytanego fragmentu, opowiedziały o swoich zwierzętach oraz domowych obowiązkach. Na koniec, 7-letni Franek pochwalił się swoją umiejętnością pięknego czytania. Spotkanie przebiegło w miłej i zabawnej atmosferze.
Przedszkolaki również pamiętały o naszym wyjątkowym dniu i złożyły nam piękne życzenia.
Bardzo dziękujemy za odwiedziny, zarówno panu staroście – Jackowi Bartkowiakowi, jak i dzieciom z Przedszkola „Jarzębinka”.