Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy otrzymała certyfikat za udział w projekcie „Mała Książka – Wielki Człowiek”. W 2018 roku projekt Instytutu Książki skierowany był do trzylatków i ich rodziców. Podczas odwiedzin w bibliotece mali czytelnicy otrzymywali w prezencie Wyprawkę Czytelniczą zawierającą książkę „Pierwsze wiersze dla…”, broszurę informacyjną dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W 2019 r. nasza Biblioteka ponownie zakwalifikowała się do projektu Instytutu Książki „Mała Książka – Wielki Człowiek”, skierowanego do grup 3-6 latków i ich rodziców. Realizacja projektu rozpocznie się od września 2019 r.

Posiadamy jeszcze wyprawki dla dzieci urodzonych w 2016 roku. Zapraszamy do odbioru!