Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ogłasza konkurs plastyczny na ilustrację do książki pana Marcina Pałasza.

R E G U L A M I N

1.Konkurs, którego motywem przewodnim jest wykonanie ilustracji do jednej z książek Marcina Pałasza, autora książek dla dzieci i młodzieży, przeznaczony jest dla dzieci ze słupeckich szkół podstawowych, z klas IV-VI.

2.Zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie jednej pracy.

3.Technika i format są dowolne.

4.Na odwrocie pracy należy umieścić imię i nazwisko oraz nazwę szkoły i klasę autora.

5.Termin składania prac mija 6 listopada 2018 r.

6.Prace należy dostarczyć do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Słupcy, ul. Mickiewicza 24.

7.Prace oceni komisja powołana przez organizatora.

8.Osoby nagrodzone otrzymają książkę z autografem autora podczas spotkania autorskiego w Szkole Podstawowej Nr 1, 15 listopada o godz. 10.00.

9.Prace przechodzą na własność Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej i nie będą odsyłane.

10.Wyróżnione prace zostaną wyeksponowane w siedzibie biblioteki.

11.Wraz z pracą proszę dołączyć, wypełnioną przez rodzica bądź opiekuna prawnego, zgodę na przetwarzanie danych.

Zgoda z klauzulą informacyjną